Ett set Arkitektverktyg / ritverktyg Präzision Tyskland samt ett mätverktyg Darmstadt Japan No 130, med slitage, 1900-tal i etuier
Auktnr | SE25.20240519.A1665 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-05-19 11:41:00 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |
2/5 16:32:42 | kotodx | 150 kr |